Sorte Bilişim

Süreç ve
Doküman Yönetimi

Modern dijital dünyada müşteri memnuniyeti sağlamanın temel taşı etkin süreç yönetimidir. İş akışı otomasyonu ve doküman yönetimi platformu, çalışanları ve uygulamaları birbirine bağlar. Müşterilerin beklentilerini en üst seviye de karşılayan süreçlerin yaratılmasını, izlenmesini ve ölçülmesini sağlar.

Sağladığı Faydalar

  • Verimsiz kağıt ve Excel formlarının ortadan kaldırılması.
  • İşlerin tanımlı kurallarla anlık takibi ve süreç yönetim performanslarının ölçülmesi.
  • Yapay Zeka destekli RPA ürünleriyle entegrasyon ile süreçlerin otomatize edilmesi.
  • Low-code altyapısı ile karmaşık iş süreçlerinin, en az eforla kolayca uyarlanması.
  • Milyonlarca belge ve onbinlerce işlemi aynı anda yüksek performans ile yönetme.
  • Belge versiyonlarını tutulması ve belge değişklik takibi.
  • Veritabanı ve program bağımsız yapısıyla her uygulama ile entegre çalışma.

ÇözümlerimizHedefimiz Zaman Kazandırmak

İK evrak süreçlerinin uçtan uca dijital ortamda ve yasal geçerli olarak yapılmasını sağlar. İK sürecinin kağıt evrak karmaşası, operasyon süreleri ve operasyon maliyetlerini minumuma indirerek operasyonel verimlilik artışı sağlar.
Robotik süreç otomasyonu (RPA), dijital sistemler ve yazılımlarla etkileşime giren insan eylemlerini taklit eden yazılım robotlarının oluşturulmasını, dağıtılmasını ve yönetilmesini kolaylaştıran bir yazılım teknolojisidir.
Modern dijital dünyada müşteri memnuniyeti sağlamanın temel taşı etkin süreç yönetimidir. İş akışı otomasyonu ve doküman yönetimi platformu, çalışanları ve uygulamaları birbirine bağlar.
SQL Server, Oracle, MySQL, PostgreSQL, MongoDB, Elasticsearch, Redis gibi veri tabanı sistemleri için konusunda uzman personellerle yerinde, uzaktan, çağrı bazlı ve 7×24 teknik destek ve uzaktan sistem yönetim hizmetlerimizdir.
İş zekası sistemleri ile işletmeler; verilerini kapsamlı bir şekilde ele alabilmekte ve iş süreçleri hakkında çıkarım, iyileştirme, stratejik kararlarlar alabilmektedir.
Bulut teknolojisi, kullanıcıların elektronik ortamdaki tüm bilgi ve belgelerini koruma altına alan, her türlü belgeyi saklayan ve bu belgelerin kolaylıkla paylaşılmasını sağlayan bir dosya yönetim ve arşivleme sistemidir.
Kurumsal Kaynak Planlama ve İK Yönetimi
Kurumsal Kaynak Planlama Sistemimiz ile şirketinizin tüm istek ve ihtiyaçları tek bir program içerisinde karşılanmaktadır.
Bulut teknolojisi, kullanıcıların elektronik ortamdaki tüm bilgi ve belgelerini koruma altına alan, her türlü belgeyi saklayan ve bu belgelerin kolaylıkla paylaşılmasını sağlayan bir dosya yönetim ve arşivleme sistemidir.

Copyright 2022. Sorte Bilişim. Tüm Hakları Saklıdır.