Sorte Bilişim

CRM
Müşteri İlişkileri Yönetimi

Müşteri İlişkileri Yönetiminin en önemli amacı işletmelerde kurumsal hafızanın oluşmasıdır. Data yönetimi şirketinizin verimliliğini ve başarısını arttıran en önemli unsurdur. Müşteri ile ilk tanışmadan itibaren iş süreçlerinin tüm aşamalarını izlemek ve oluşan müşteri bilgilerini kaydetmek son derece kritiktir. Bunu hazır bir paket değil tamamen ihtiyaçlarınıza göre tasarlanan esnek ve özelleştirilebilir yazılım ile gerçekleştirebilirsiniz.
CRM sistemi ile müşterinin ilk temasından satış sonrasına kadar tüm aşamaları uçtan uca takip edebilirsiniz.

Sağladığı Faydalar

  • Satış, pazarlama ve servis ekipleri aynı müşteri veri havuzu üzerinden, kendilerine özelleştirilmiş ekranlar ile ihtiyaçları kadar bilgiyi görür, kendi iş süreçlerine göre yönetirler. Bu şekilde şirket içi uyum sağlanır ve şirket hafızası oluşturulmuş olur.
  • Mobil CRM uygulaması ile kesintisiz satış yönetimi sağlanır.
  • ERP Yazılımları , İYS (İleti Yönetim Sistemi) , Ticari Yazılımlar , ,Muhasebe Programları, İnternet Siteleri ve Web Formları, IP Santral , Outlook , Toplu SMS ve Mail Gönderim Platformları , Sosyal Medya Araçları , Araç Takip Sistemleri , İnsan Kaynakları Siteleri gibi bir çok yazılımla kolaylıkla entegrasyon
  • MS Excel Uygulaması, Eski CRM Programı, ERP Yazılımı, Muhasebe Programı ya da farklı yazılımlarda bulunan müşteri verilerinin, entegrasyon araçları ile  hızlı ve kolay bir biçimde aktarımı

ÇözümlerimizHedefimiz Zaman Kazandırmak

İK evrak süreçlerinin uçtan uca dijital ortamda ve yasal geçerli olarak yapılmasını sağlar. İK sürecinin kağıt evrak karmaşası, operasyon süreleri ve operasyon maliyetlerini minumuma indirerek operasyonel verimlilik artışı sağlar.
Robotik süreç otomasyonu (RPA), dijital sistemler ve yazılımlarla etkileşime giren insan eylemlerini taklit eden yazılım robotlarının oluşturulmasını, dağıtılmasını ve yönetilmesini kolaylaştıran bir yazılım teknolojisidir.
Modern dijital dünyada müşteri memnuniyeti sağlamanın temel taşı etkin süreç yönetimidir. İş akışı otomasyonu ve doküman yönetimi platformu, çalışanları ve uygulamaları birbirine bağlar.
SQL Server, Oracle, MySQL, PostgreSQL, MongoDB, Elasticsearch, Redis gibi veri tabanı sistemleri için konusunda uzman personellerle yerinde, uzaktan, çağrı bazlı ve 7×24 teknik destek ve uzaktan sistem yönetim hizmetlerimizdir.
İş zekası sistemleri ile işletmeler; verilerini kapsamlı bir şekilde ele alabilmekte ve iş süreçleri hakkında çıkarım, iyileştirme, stratejik kararlarlar alabilmektedir.
Bulut teknolojisi, kullanıcıların elektronik ortamdaki tüm bilgi ve belgelerini koruma altına alan, her türlü belgeyi saklayan ve bu belgelerin kolaylıkla paylaşılmasını sağlayan bir dosya yönetim ve arşivleme sistemidir.
Kurumsal Kaynak Planlama ve İK Yönetimi
Kurumsal Kaynak Planlama Sistemimiz ile şirketinizin tüm istek ve ihtiyaçları tek bir program içerisinde karşılanmaktadır.
Bulut teknolojisi, kullanıcıların elektronik ortamdaki tüm bilgi ve belgelerini koruma altına alan, her türlü belgeyi saklayan ve bu belgelerin kolaylıkla paylaşılmasını sağlayan bir dosya yönetim ve arşivleme sistemidir.

Copyright 2022. Sorte Bilişim. Tüm Hakları Saklıdır.