https://www.sortebilisim.com/wp-content/uploads/2022/03/hakkimizda-e1655151744272.webp

Biz Kimiz

Yazılım danışmanlığı ile işletmeniz için en doğru yazılıma ulaşın.

Sorte Bilişim olarak çıkış noktamız yazılım danışmanınız olmaktır.

İşletmeler finans, muhasebe, pazarlama gibi konularda danışmanlık hizmetlerine ulaşabilirken, yazılım danışmanlığı konusu bir çok firmanın ulaşamadığı hizmet kalemidir.

Amacımız, uzman ekibimizle sorunlu süreçlerinizi analizini ederek, sizin için en uygun ve en kaliteli yazılımlara ulaşmanızda danışmanlık sağlamaktır.

20 yılı aşkın süredir bir çok farklı sektörde gerçekleştirdiğimiz yazılım projelerindeki deneyimlerimiz, farklı bir bakış açısı ile çözümler üretmemizi sağladı.

Standart programların cevap veremediği, işleyişinizi sekteye uğratan tüm süreçlerinizde yeni yazılım teknolojileri ile işletmenizi buluşturarak, zaman alan tüm süreçlerinizi otomatize etmek, insan işgücünü daha da değerli hale getirmek istiyoruz.

Hedefimiz
Zaman Kazandırmak

Sorte Bilişim olarak teknolojik gelişmeyi yakalamanın en önemli değer olduğunu biliyoruz.

ÇözümlerimizHedefimiz Zaman Kazandırmak

İK evrak süreçlerinin uçtan uca dijital ortamda ve yasal geçerli olarak yapılmasını sağlar. İK sürecinin kağıt evrak karmaşası, operasyon süreleri ve operasyon maliyetlerini minumuma indirerek operasyonel verimlilik artışı sağlar.
Robotik süreç otomasyonu (RPA), dijital sistemler ve yazılımlarla etkileşime giren insan eylemlerini taklit eden yazılım robotlarının oluşturulmasını, dağıtılmasını ve yönetilmesini kolaylaştıran bir yazılım teknolojisidir.
Modern dijital dünyada müşteri memnuniyeti sağlamanın temel taşı etkin süreç yönetimidir. İş akışı otomasyonu ve doküman yönetimi platformu, çalışanları ve uygulamaları birbirine bağlar.
SQL Server, Oracle, MySQL, PostgreSQL, MongoDB, Elasticsearch, Redis gibi veri tabanı sistemleri için konusunda uzman personellerle yerinde, uzaktan, çağrı bazlı ve 7×24 teknik destek ve uzaktan sistem yönetim hizmetlerimizdir.
İş zekası sistemleri ile işletmeler; verilerini kapsamlı bir şekilde ele alabilmekte ve iş süreçleri hakkında çıkarım, iyileştirme, stratejik kararlarlar alabilmektedir.
Bulut teknolojisi, kullanıcıların elektronik ortamdaki tüm bilgi ve belgelerini koruma altına alan, her türlü belgeyi saklayan ve bu belgelerin kolaylıkla paylaşılmasını sağlayan bir dosya yönetim ve arşivleme sistemidir.
https://www.sortebilisim.com/wp-content/uploads/2022/04/sorte_logo-1024x365.png

Bize Ulaşın

Adres
Kızılırmak Mahallesi Dumlupınar Bulvarı
Next Level No:3C-1/160 Çankaya-ANKARA
Telefon
+90 312 969 09 50
Email
info@sortebilisim.com

Copyright 2022. Sorte Bilişim. Tüm Hakları Saklıdır.